Корзина
56 отзывов
Не подобрали нужную игрушку, звоните нам мы подскажем! Позвонить
ToysDytpsyholog

Незвичайна гра-лото Овочі

  Незвичайна гра-лото Овочі, фото 1
 Незвичайна гра-лото Овочі, фото 2
В наличии

310 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380 (96) 935-96-49
 • +380 (95) 508-79-27
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (96) 935-96-49
   +380 (95) 508-79-27
  • Контактное лицо:
   Ольга
  • Адрес:
   вул. Анатолія Кукоби 27, Полтава, Полтавская область, Украина
  • Email:
   toysdytpsyholog@meta.ua
 • Условия возврата и обмена

 

Гра сприяє розвитку уваги, пам'яті, логічного мислення. З її допомогою можна легко розширити словниковий запас та запам’ятати назви зображень на англійській мові.

Склад гри: 20 фігурок із полімерної глини (10 пар), 5 великих карт, 10 маленьких карточок, 10 надписів українською мовою, 10 надписів на англійській мові, 1 кольорове коло, інструкція з описом ігор, мішечок.

Кількість учасників: від 1 до 6.

Варіанти ігор:

Класичне лото. Кожному учаснику роздається велика карточка, на якій зображено по 4 малюнки. З мішечка дістається фігурка, назву якої треба вгадати за дотиком, яка надалі кладеться на відповідне поле великої карточки. Замість фігурок можна виймати маленькі карточки чи надписи.

Визнач на дотик. 10 фігурок з полімерної глини розподіляється між учасниками. Інші 10 таких самих фігурок кладеться в мішечок. Завдання в тому, щоб знайти і визначити на дотик саме таку фігурку, яка знаходиться в учасника. Якщо друга фігурка знайдена неправильно, то обидві повертаються назад в мішечок, і хід робить наступний учасник. Перемагає той, хто набрав більшу кількість фігурок.

Розклади за кольором. На колі з кольоровими секціями необхідно розмістити фігурки відповідного кольору.

Намалюй. Лівою рукою необхідно вибрати в мішечку певну фігурку, а правою намалювати на папері її контури. Потім з мішечка виймається обрана фігурка, порівнюється з намальованою, розфарбовується тим же кольором, що і оригінал. Добре, якщо під час гри дитина вимовляє вголос назву фігури, кольори і особливості.

Запам’ятай фігурки. В мішечку сховані всі фігурки. Завдання полягає в тому, що діти по черзі виймають по 1 фігурці і відповідають на запитання дорослого стосовно неї: яких кольорів буває, де росте, яке на смак і т. д. В кінці гри дітям ставиться запитання: «Яку фігуру дістали першою? Якою була наступна? А яка остання?».

Відтвори послідовність. Ця гра призначена для двох учасників. Кожному роздається по одній фігурці кожного виду. У кожного має бути 10 різних фігурок. Дорослий викладає їх в рядочок в певній послідовності. Дитині необхідно відтворити її. Ускладнити можна тим, що викладену дорослим послідовність накрити хусткою, тоді дитині для того щоб повторити, необхідно згадати її.

Обери такий предмет, який я тобі покажу. За допомогою картки показуємо малюнок того, що ми хочемо щоб дитина дістала з мішечка.

Що лишилось? Необхідно розглянути з дитиною три різні фігурки. Потім скласти їх в мішечок. Дитині дається завдання дістати 2 фігурки і згадати, яка третя лишилась у мішечку. Щоб ускладнити завдання, кількість фігур можна збільшувати.

Такі нескладні завдання викличуть захоплення у дітей, сформують інтерес до гри і простимулюють на вигадування власних не менш цікавих ігор.

Характеристики
Основные атрибуты
Страна производитель Украина
Тип Лото
Возрастная группа От 1 года
Материал Полимерная глина
Количество предметов в наборе 58
Цвет микс
Упаковка Мешочек тканевый
Информация для заказа
 • Цена: 310 грн.