Корзина
26 отзывов
Не подобрали нужную игрушку, звоните нам мы подскажем! Позвонить
ToysDytpsyholog

Гра для вивчення таблички множення "Спіймай горобця"

  Гра для вивчення таблички множення "Спіймай горобця"
В наличии

199 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380 (95) 508-79-27
 • +380 (96) 935-96-49
 • Адрес и контакты
  • Телефон:
   +380 (95) 508-79-27
   +380 (96) 935-96-49
  • Контактное лицо:
   Ольга
  • Адрес:
   ул. Киевское Шоссе, 90, Полтава, Полтавская область, Украина
  • Email:
   toysdytpsyholog@meta.ua
 • Условия возврата и обмена

Весела гра пояснить дитині множення

Миле пухнасте лисеня бажає погратися із веселим пустотливим горобчиком. Але ось біда – ніяк не може його спіймати. Спробуй разом із лисичкою ухопити горобця!

Пропонуємо усім батькам, які хочуть полегшити шкільне життя своїм дітям та собі, веселу захоплюючу гру «Спіймай горобця». За допомогою її малеча не лише швидко вивчить таблицю множення, але й – найголовніше – зрозуміє зміст цих дій. Процес запам’ятовування буде швидким та легким, дитина сама із задоволенням гратиме у цю корисну гру.

Отже, «Спіймай горобця» – це 36 карток із нанесеними з обох боків зображеннями. На лицьовій стороні зверху розміщене завдання, наприклад, «2 * 2 =». В нижній частині картки є три варіанти відповіді, один з яких є вірним. Гравець має великим та вказівним пальцями затиснути обрану цифру та перегорнути картку. Якщо відповідь вірна, пальцем він «спіймає» веселого горобця на звороті. Також на лицьовій стороні дитина побачить різні зображення грайливої лисички, а на звороті – невелику табличку, у якій за допомогою зернят буде пояснюватися механізм множення.

Пропонуємо наступні варіанти гри.

Варіант 1. Дитина грає сама із собою, намагаючись кожного разу ловити горобця.

Варіант 2. Беруть участь двоє та більше гравців. На стіл викладається уся колода, кожен по черзі бере карту та «ловить горобця». Якщо відповідь вірна, забирає картку собі. Якщо ні – картка повертається у колоду, колоду тасують. Перемагає той, у кого більше карток.

Варіант 3. Правила такі самі, як у минулому, але гравці рахують не картки, а бали – підсумовують вірно названі числа. Перемагає той, у кого вийде найбільша сума вгаданих чисел.

«Спіймай горобця» розрахована на дітей від 6 років. Звичайно, користуватися картками можна і раніше, і пізніше – за бажанням та необхідністю. Кількість гравців – від 1 до 10.

Характеристики
Страна производитель Украина
Информация для заказа
 • Цена: 199 грн.